Mury oporowe prefabrykowane

dodano: 2022.11.20 ważne do: 2023.02.18 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
W naszej ofercie znajdują się mury oporowe prefabrykowane, znane także jako prefabrykowane ściany oporowe. Są to rozwiązania do stabilizacji elementów konstrukcyjnych. Często wykorzystywane są w budownictwie drogowym do stabilizacji skarp, uskoków ziemnych, stosuje się w tunelach, przejściach podziemnych oraz kanałach technicznych. Ich podstawową rolą jest stabilizacja siły nacisku która będzie oddziaływała na konstrukcję. Dzięki płytom stabilizujemy grunt, mury oporowe stosowane są w przypadku prac ziemnych, jako stabilizacja skarp, zabezpieczenie przed obsypywaniem się różnego rodzaju materiałów.

Mury prefabrykowane charakteryzuje wysoka wytrzymałość, są zbrojone, dostępne są mury o przekroju L lub T. Charakteryzują się szybkim oraz łatwym montażem, dostępne są rozmiary standardowe oraz dostarczamy mury oporowe dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Kontakt:

SD Żelbet

e-mail: biuro@sdzelbet.pl

tel: 604 437 438

Kontakt
SDZelbet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!