Termomodernizacja

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 49
Szczegóły ogłoszenia:
Koszty ogrzewania domu rocznie będą coraz wyższe, toteż możemy zaoferować Państwu okazję wykonania termoizolacji. Docieplenie poszczególnych części w budynku wpłynie na obniżenie kosztów. Oferujemy wykorzystanie nowoczesnych materiałów izolacyjnych w przypadku elewacji, poddasza, podpiwniczenia.

Dobieramy indywidualnie właściwe rozwiązania, dostosowujemy budżet do potrzeb klienta. Nasz zespół to wielu doświadczonych fachowców, którzy wiedzą jak zniwelować straty ciepła w nieruchomościach komercyjnych lub również domach jednorodzinnych. Bez względu na rodzaj dachu, zastosowanych wcześniej rozwiązań architektonicznych, jesteśmy w stanie dopasować najkorzystniejsze rozwiązania. Warto zwrócić także uwagę na izolację stropu, podłogi, wymianę okien czy także drzwi. Aktualnie używa się okna trzyszybowe, które znacznie ograniczają straty ciepła w porównaniu do starszych rodzajów stolarki okiennej.

Termomodernizacja to proces, w jakim niweluje się straty ciepła w nieruchomości. Będzie to bardzo istotne dla osób, które chcą zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w zimowe miesiące i dla tych, którzy chcą poprawić komfort termiczny swego mieszkaniu. Pierwszą propozycją jest izolacja poddasza. To wyjątkowo ważne miejsce, które często będzie źródłem strat ciepła w mieszkaniu. Toteż także proponujemy izolację termiczną poddasza, jaka pozwoli na zredukowanie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Izolacja termiczna elewacji to efektywna metoda na poprawę ocieplenia budynku jak również zwiększenie jego energooszczędności. Zazwyczaj źródłem strat ciepła będą stare okna oraz drzwi, nieszczelne rury grzewcze jak również nieszczelności w konstrukcji budynku. W ramach usług oferujemy przeprowadzenie audytu energetycznego, jaki pozwoli na określenie źródeł strat ciepła w budynku.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

tel: +48 730 658 803

e-mail: dobra.remontownia@gmail.com

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!