Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.04.11 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka przepływa poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek ponadto o tematach i trudnościach jakie występują w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież potok atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód zachęcają każdego roku tysiące letników. Przyroda dookoła Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i wiele rozlicznych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna ta miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno i okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to wyjątkowo powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, iż sporo wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze milszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu podróżników żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć pośród otaczającej natury i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!