Sprzedaż piwa kraftowego

dodano: 2020.03.17 ważne do: 2024.07.02 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Nasze wyśmienite piwa rzemieślnicze dostarczamy swoim transportem bezpośrednio do punktów gastronomicznych, sklepów spożywczych, hoteli z okolic stolicy Dolnego Śląska. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową do podmiotów gospodarczych spoza Wrocławia. Posiadamy rozwiniętą technologicznie austriacką linię produkcji, z której wyszły już: koźlak, a’la marcowe, jasne pełne, lager, pilsner, IPA, AHOP, APA i wiele innych. Mimo, że do tradycji podchodzimy z szacunkiem, każdy styl piwny jest interpretowany przez naszych piwowarów i wzbogacany o ciekawe składniki, które niekiedy całkowicie zmieniają jego charakter. Możemy pochwalić się nagrodami czy współpracami, które nawiązujemy, jednak to sam smak naszych piw się broni. Oferujemy korzystne warunki współpracy, a mianowicie: szybką i terminową dostawę własnym transportem, wsparcie ze strony przedstawicieli i piwowarów 7 dni w tygodniu, szkolenia z zakresu ekspozycji i sprzedaży piwa (w naszej siedzibie i w siedzibie dystrybutora), wsparcie marketingowe przez zaprzyjaźnioną firmę.
Kontakt
Browar PROST
ul. Paprotna 4, 51-117 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!