Praca Zdalna | W domu | Dodatkowa |Stała | Online

dodano: 2023.02.13 ważne do: 2023.05.14 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:
W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Promocji

Co oferujemy?
• praca zdalna, w domu
• wypłaty dwa razy w miesiącu na konto bankowe,
• wysokie wynagrodzenie (3 500 PLN-7 500 PLN) miesięcznie, (w zależności od wyników)
• dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
• pełne wsparcie zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej,
• nie wymagam doświadczenia, szkolę od A do Z,
• nie wymagam żadnej inwestycji finansowej.

Opis stanowiska pracy:
• reklama oraz promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
• nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
• obsługa Klienta,
• tworzenie narzędzi reklamowych,
• praca odbywa się w 100% w Internecie

Wymagania:
• ukończone 18 lat,
• obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
• aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
• komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,
• obsługa komputera na poziomie podstawowym,
• motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Liczba miejsc ograniczona ze względu na mój ograniczony czas i dostępność.
Zapraszam do współpracy
Aplikuj na http://www.piotrnowakowski.xaa.pl lub kontakt tel: 511 573 981

Pozdrawiam, Nowakowski Piotr
Kontakt
Piotr
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane