Ozonowanie pomiesczeń Wrocław - Protect24h.pl

dodano: 2020.10.31 ważne do: 2021.01.29 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Świat wokół nas robi się coraz bardziej niebezpieczny. W powietrzu, na meblach, klamkach pojawiają się wirusy i bakterie, których wcześniej na próżno było szukać w Polsce. Chwilowy spadek odporności, albo brak dezynfekcji rąk może spowodować, że dana choroba zacznie się rozszerzać. Miejscem szczególnie narażonym na takie sytuacje są szpitale i inne jednostki ochrony zdrowia. Każda z nich powinna raz na jakiś czas przeprowadzić ozonowanie Wrocław. To zabieg, który pozwoli wyeliminować z danego oddziału czy szpitala wszelkie bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, alergeny i inne patogeny. Ozonowanie Wrocław sprawia, że całe pomieszczenie staje się naprawdę czyste, co czuć w powietrzu. Ozon dociera do najgłębszych zakamarków i szczelin, a co więcej - przenika nawet do struktury mebli, eliminując z ich powierzchni czynniki chorobotwórcze. Ważne jest to, aby ozonowanie Wrocław przeprowadziła profesjonalna firma. Jedną z nich jest właśnie Protect24H. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, kod 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W