Szkoła językowa Metropolitan School w Opolu

dodano: 2021.04.26 ważne do: 2021.07.25 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza szkoła językowa rozpoczęła działalność przeszło 10 lat temu przez mających bardzo duże doświadczenie specjalistów. Obecnie nasza oferta obejmuje kursy językowe angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego a także włoskiego. Dodatkowo poza kursami językowymi wykonujemy także usługi z zakresu korepetycji oraz tłumaczeń językowych. Dzięki doświadczeniu zatrudnianych u nas specjalistów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy usług. Tym, co charakteryzuje prowadzoną przez nas szkołę to fakt, że posiadamy własne metody nauki języka czy też przygotowane przez nas materiały naukowe. W głównej mierze przekazujemy wiedzę praktyczną. Staramy się pracować w możliwie niedużych grupach 2-4 osobowych lub też indywidualnie. Daje to możliwość każdemu na zdobycie najbardziej praktycznych umiejętności. Nasze lekcje są tak przygotowane, aby nasi kursanci pragnęli się uczyć także poza lekcjami. Z naszych usług będą w stanie skorzystać zarówno najmłodsi, ale też starsi. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej szkoły językowej. Na 100% warto skorzystać z oferowanych przez naszą szkołę kursów.
Kontakt
Metropolitan School w Opolu
ul. Ozimska 4/7, II piętro, 45-057 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W