Starczewski - holowanie, pomoc drogowa, laweta, autopomoc Poznań

dodano: 2021.06.24 ważne do: 2022.06.28 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Pomoc drogowa Starczewski z Poznania służy w holowaniu oraz pomocy drogowej wszystkim, którzy okazali się w niekorzystnej sytuacji na trasie. Dodajemy wszelkich usiłowań, aby każdy pokrzywdzony oraz potrzebujący lawety nie mógł na pomoc za wiele czekać – niedługo po zameldowaniu zdarzenia wybieramy się najprędzej jak to tylko możliwe, równolegle oferując usługi w atrakcyjnej cenie. Posiadamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu uzyskaliśmy sobie zaufanie dużej liczbie kierowców na terenie Poznania, a także całej Wielkopolski, w tym Lubonia lub Komornik. Mogą Państwo liczyć nie tylko na holowanie (laweta) i pomoc drogową osobówek, ale również i samochodów dostawczych, motorów, busów oraz quadów. Konieczna pomoc drogowa? Zadzwoń do Starczewskiego w Poznaniu!
Kontakt
Starczewski Holowanie
ul. Komornicka 50, 62-052 Komorniki, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!