FAST - naprawy pojazdów osobowych w Szczecinie

dodano: 2021.06.30 ważne do: 2021.09.28 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Fast to profesjonalny warsztat samochodowy w Szczecinie, zajmujący się naprawą aut osobowych. Posiadamy duże doświadczenie w serwisie ogumienia oraz układu klimatyzacji. Przeprowadzamy również naprawy zawieszania - układu kierowniczego i hamulców. Sprawdzamy instalację elektryczną w samochodzie, układ paliwowy, sprawność sprzęgła i rozrządu. U nas możecie Państwo liczyć na naprawy szybkie i precyzyjne. Korzystamy w pracy tylko nowoczesną aparaturę diagnostyczną. W celu zdiagnozowania usterek wykonujemy specjalne testy, które umożliwiają nam z dużą precyzją ustalić wadliwe działanie np. systemu hamulcowego. Samochód po naprawie jest sprawdzamy w obecności klienta. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że jest sprawny i jest gotowy do jazdy. Koszty naszych usług są konsultowane indywidualnie z klientami. Na każdym etapie naprawy kontaktujemy się z klientem. Zależy nam na komforcie klientów i budowaniu z nimi długofalowych relacji. Świadczymy nasze usługi na obszarze miasta Szczecina. Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
FAST Warsztat Samochodowy
ul. Szeroka 56, 71-211 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W