Projektowanie i budowa tarasów z drewna

dodano: 2021.06.30 ważne do: 2021.09.28 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie tarasów z drewna. Funkcjonujemy w Polsce oraz za granicą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wybór desek musi być staranny. W tej dziedzinie nie wolno zrobić nawet małego błędu. Przygotowujemy projekt, który konsultowany jest z Państwem. Po zatwierdzeniu przystępujemy do realizacji usługi. Nasze usługi obejmują również renowację na tarasach i elewacji drewnianej. Dzięki nam możecie doprowadzić do perfekcji architekturę ogrodową. Nasze usługi są kompleksowe. Działamy w mieście stołecznym Warszawa oraz okolicy. Zapraszamy do kontaktu. Taras drewniany może być piękny i czarujący. Sami zobaczycie.
Kontakt
PK Construction
ul. Puławska 541D, 02-844 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W