Wynajem i sprzedaż systemów szalunkowych

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2021.09.29 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz szalunków najwyższej klasy? Firma Szalunkowania.pl ma do zaoferowania szeroką ofertę sprzętu. Wynajmujemy i sprzedajemy szalunki różnego rodzaju - ścienne, stropowe oraz tracone. Można także wynająć sprzęt przeznaczony do prac budowlanych. Szalunkowania.pl oferuje sprzedaż chemii budowlanej, ogrodzeń, materiałów służących do uszczelniania - blach, gwoździ do betonu, kitu, masy plastycznej, rur i siatek stalowych, taśm betonitowych, którą uszczelniane są konstrukcje żelbetonowe. Posiadamy również artykuły BHP - osłonki i maty, z których korzysta się w budownictwie. U nas kupią Państwo ogrodzenia, np. panel, pierścienie do furtki, kółka do bramy. Możliwy jest zakup sklejek uzyskiwanych z takiego drewna jak brzoza, topola i eukaliptus. Oferujemy kompleksową obsługę od swojego transportu, poprzez załadunek i rozładowanie towaru aż po prace montażowe i demontaż. Zapraszamy do współpracy.
Kontakt
Szalunkownia
ul. Ogrodowa 1, 05-850 Jawczyce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W