Zapewnimy bezpieczeństwo i rozwiążemy każdą sprawę

dodano: 2021.12.27 ważne do: 2022.03.27 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy bardzo mocno do zapoznania się z pełną ofertą oferowanych przez nas usług w zakresie ochrony osób i mienia, a także wykonywania usług detektywistycznych. Podejmujemy współpracę z osobami indywidualnymi czy też firmami, przez co zakres realizowanych przez naszą agencję usług jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi testowanie ojcostwa, weryfikowanie danych adresowych, sprawy rozwodowe czy też usługi z zakresu informatyki śledczej. Nasze usługi cechują się dyskrecją, odpowiednim poziomem realizacji czy też możliwie błyskawicznym wykonaniem przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Tym co naszą agencję poza tym cechuje to to, że nie mamy problemu z trudnymi zleceniami, ani tymi, których zrobienie musi nastąpić w miarę szybko. Jedną z naszych specjalności są usługi dotyczące wykrywania zdrad jak również ustalaniem wierności. Dodatkowo w razie konieczności jesteśmy w stanie pochwalić się współpracowaniem z policją, biurami nieruchomości, psychologami czy też laboratoriami. Mamy pewność, że dzięki oferowanym przez nas usługom będziemy w stanie zadbać o bezpieczeństwo każdego, oraz, że poradzimy sobie z rozwiązaniem każdej sprawy.
Kontakt
Tajfun Group - Detektyw Wrocław
ul. Komuny Paryskiej 57/LU1, 50-452 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!