Wieszaki welurowe | wieszak welurowy | Dobra cena

dodano: 2021.12.29 ważne do: 2022.03.29 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Każda krawcowa bądź też osoba zajmująca się szyciem i innymi pokrewnymi tematami powinna zapoznać się z oferowanymi przez nas towarami. Prowadzona przez nas hurtownia pasmanteryjna na rynku działa od przeszło 25 lat, a od 2015 roku bezpośrednio nawiązała współpracę z producentami najważniejszych artykułów z zakresu pasmanterii. Mamy możliwość pochwalić się bardzo bogatą ofertą, która obejmuje na przykład produkty do biżuterii, dodatki krawieckie, gumy, koronki oraz wiele innych istotnych artykułów. Możemy zagwarantować, że każdy kto sprawdzi prowadzony przez nas sklep krawiecki będzie mógł bez kłopotów nabyć wszelkie niezbędne przedmioty. Poza współpracą z osobami prywatnymi prowadzona przez nas hurtownia pasmanteryjna oferuje możliwość nawiązania współpracy też z hurtowniami różnego rodzaju. Zapewniamy, że ceny oferowanych przez nas towarów są bardzo konkurencyjne, a zatrudnieni u nas specjaliści w razie konieczności są w stanie pomóc w wyborze doskonałych towarów. Na 100% warto zaznajomić się z pełną ofertą naszej firmy. Z nami szycie i inne podobne usługi staną się bardzo łatwe.
Kontakt
Hurtownia krawiecka OVAL
ul. Ossowskiego 30, 95-200 Pabianice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!