Bogaty wybór produktów do odkażania i wiele więcej

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli prowadzisz gospodarstwo i chcesz zadbać o bezpieczeństwo epidemiologiczne zwierząt, musisz zaznajomić się z artykułami produkowanymi przez naszą firmę. Nasza firma wytwarza czy też wykonuje najwyższej jakości maty dezynfekcyjne, wjazdowe jak również antypoślizgowe. W sprzedaży posiadamy też środki odkażające i dezynfekujące. Wyróżnia nas naprawdę różnorodna oferta, godne uwagi ceny, używanie najnowocześniejszych rozwiązań bądź też szansa kupienia w jednym miejscu największej ilości produktów. Na rynku jesteśmy od wielu lat i w związku z tym możemy zagwarantować, że każdy, kto będzie zdecydowany na skorzystanie z oferty naszej firmy, będzie w 100% zadowolony. Cały czas staramy się produkować nowe artykuły oraz dbamy, aby były one bardzo wysokiej jakości. Da się w naszym sklepie kupić między innymi maty do dezynfekcji, na ptasią grypę, odzież ochronną, produkty do higieny udoju oraz bardzo dużo innych produktów. Zapraszamy naprawdę mocno do zapoznania się z kompletną ofertą naszego sklepu oraz zrobienia zakupów w naszej firmie. Gwarantujemy, że każdy u nas odnajdzie to, czego potrzebuje.
Kontakt
Dezenfex
ul. Wyzwolenia 124a, 85-790 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!