Protect24h - odkomarzanie ogrodu

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz ochrony przed zwierzętami, owadami czy też innymi kwestiami? Jeżeli tak to bardzo mocno zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, która obejmuje np. zwalczanie moli spożywczych, os, kleszczy, karaluchów bądź też usługi wśród, których są odkomarzanie. Nasza firma współpracuje zarówno z osobami prywatnymi czy też firmami. Firmom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie opieki dotyczącej dezynfekcji oraz deratyzacyjnej. Zatrudnieni przez nas pracownicy cały czas biorą udział w szkoleniach, zdobywając nową wiedzę i dlatego też w związku z tym możemy dać sobie radę sobie z zrobieniem każdej usługi. Oczywiście w czasie realizacji zleconych naszej firmie zadań używamy przetestowane środki chemiczne, które są w 100% bezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt i roślin. Jednym z pionów naszej działalności jest odpluskwianie, posiadamy doskonale stworzone pakiety usług dotyczące zwalczania pluskiew. Na wszystkie zrobione przez nas usługi udzielamy gwarancję skuteczności jeśli tylko będzie się stosować do udzielanych przez nas rad. Zachęcamy do naszej firmy każdego, kto potrzebuje usług DDD na najwyższym poziomie.
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!