SQDA - ergonomiczne wyposażenie

dodano: 2022.12.01 ważne do: 2023.03.01 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez nas firma zajmuje się wieloma dziedzinami związanymi z Informatyką. Od ponad dekady działamy na rynku zapewniając odpowiednie standardy usług. Oferowany przez naszą firmę zakres zadań, które oferujemy jest bardzo szeroki i obejmuje na przykład pomoc przy organizowaniu tego rodzaju usług jak szkolenia online czy też e-learning. Osoby decydujące się na nasze usługi wspieramy także w wielu innych procesach informatycznych dotyczących dziedzin: szkoleń, zarządzania zdrowiem, systemów związanych z zarządzaniem i wiele innych usług. Zatrudniona przez nas kadra fachowców świetnie wie w jaki sposób należy podejść do wszystkich klientów i w związku z tym możemy zagwarantować, że każdy będzie zadowolony z naszych usług. Cechuje nas elastyczne podejście do każdego klienta, wiele lokalizacji naszej firmy, upraszczających dotarcie do naszych specjalistów, a także gwarancja jakości naszych usług, jak również fakt posiadania certyfikatu ISO 9001:2015. 
Kontakt
SQDA Alliance
ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!