SQDA - obstawianie wyników euro 2012

dodano: 2022.12.31 ważne do: 2023.03.31 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje wiele różnych usług związanych z IT. Od ponad 10 lat jesteśmy na rynku zapewniając najwyższe standardy współpracy. Oferowany przez nas zakres zadań, które oferujemy jest naprawdę spory i obejmuje na przykład pomoc przy organizacji tego rodzaju usług jak szkolenia online czy też e-learning. Osoby decydujące się na nasze usługi wspieramy także w wielu innych procesach związanych z informatyką dotyczących dziedzin: szkoleń, zarządzania zdrowiem, systemów związanych z zarządzaniem i wiele innych usług. Nasza kadra fachowców doskonale wie w jaki sposób należy podejść do wszystkich klientów i dlatego też możemy zapewnić, że każdy będzie zachwycony z oferowanych przez nas usług. Charakteryzuje nas elastyczność, wiele lokalizacji naszej firmy, ułatwiających dotarcie do naszych specjalistów, a także gwarancja jakości naszych usług, jak również fakt posiadania certyfikatu ISO 9001:2015. 
Kontakt
SQDA Alliance
ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!