Prasy taśmowe do oczyszczalni ścieków

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.21 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy w ofercie prasy taśmowe do odwadniania osadów wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki tego typu konstrukcji prasa taśmowa może być zastosowana także w szkodliwych warunkach. Jest to także bardzo uniwersalne rozwiązanie, które będzie stosowane w przemyśle celulozowym, spożywczym, można używać je do oczyszczania ścieków oraz różnego rodzaju odpadów przemysłowych. W ofercie znajdują się cztery typy pras o szerokości taśmy od 500 mm do 1200 mm.

Prasa taśmowa do osadów to urządzenie stosowane w różnych branżach przemysłu, które służy do osuszania osadów. Osady to materiał stały, powstający w procesie oczyszczania ścieków lub innych substancji. Osad jest zazwyczaj wilgotny i zawiera dużą ilość wody. Aby pozbyć się nadmiaru wody, osad musi być osuszony. Na początku osad jest zwykle podgrzewany, aby usunąć z niego część wody. Następnie przekazywany do prasy taśmowej, gdzie zostaje ściskany w celu usunięcia wody. Prasa taśmowa do osadów może działać na zasadzie mechanicznej, pneumatycznej lub hydraulicznej, zależnie od modelu. Dzięki temu firmy z różnych gałęzi gospodarki mogą liczyć na duże obniżenie kosztów związanych z utylizacją odpadów.

Oferujemy prasy taśmowe na indywidualne zamówienie, urządzenie będzie przystosowane do konkretnego rodzaju osadów. Więcej informacji uzyskają Państwo:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca kwietnia 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!