Elastyczne zatrudnienie z Atlaswork.pl

dodano: 2024.02.15 ważne do: 2024.05.15 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Atlaswork.pl to agencja pracy tymczasowej, dostarczająca wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, którzy szukają pracy w Polsce. Umożliwia elastyczne zatrudnienie ukraińskich pracowników bez potrzeby opłacania składek emerytalnych i ubezpieczenia zdrowotnego. Pracownicy mogą wybrać w jaki sposób chcą być zatrudnieni – na podstawie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, pracowników tymczasowych lub w ramach wolontariatu. Atlaswork.pl gwarantuje elastyczność i bezpieczeństwo pracy, dostarczając wsparcie z zakresu zatrudnienia, badania lekarskie, ubezpieczenia i szkoleń. Dzięki bogatej ofercie pracy i szkoleń Atlaswork.pl jest idealnym miejscem dla osób, które chcą znaleźć pracę w Polsce.
 
Kontakt
Atlaswork
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca lutego 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!