Bilirubinometr medyczny BM100-A - Si-Cura

dodano: 2024.03.12 ważne do: 2024.06.10 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz zaawansowanego, niezawodnego urządzenia medycznego do mierzenia bilirubiny u dzieci i noworodków?  Sprawdź ofertę firmy Si-Cura .

Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją na terenie całego kraju. Bilirubinometr jest zgodny z regulacjami EC i dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne, przeprowadzanie rutynowych przeglądów technicznych, kalibracje oraz naprawy urządzenia przez specjalistów firmy Si-Cura.

Si-Cura - profesjonalny dostawca i serwisant aparatury medycznej w Polsce i Unii Europejskiej.

Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji.
Kontakt
Si-Cura Sp. z o.o.
ul. Władysława Żeleńskiego 101, +48536777726 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca lutego 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!